REFERENCIE

Povedali o nás

Ing. Norbert Bomba

CBDO v Perbiotix, s.r.o.

Etika je u nás na prvom mieste. Na našej stránke sme sa rozhodli uverejňovať recenzie len od klientov, ktorí súhlasia so zverejnením celého mena, pracoviska a bydliska. Naše recenzie sú reálne od skutočných ľudí. Spokojných klientov máme mnohonásobne viac, no len málokto je v dnešnej dobe tak odvážny, že poskytne osobné údaje na internet. Ďakujem všetkým našim odvážnym klientom a prosím vás, aby ste tieto ich údaje nezneužívali a neobťažovali ich zbytočným preverovaním, či sú skutoční. Sú.

Ďakujem za pochopenie,
Noro Bomba

MUDr. Milan Pupík

pediater, Kysucké Nové Mesto

"Nástup účinku v prvom mesiaci bol pomerne búrlivý u mňa aj u manželky. Už v druhom mesiaci sa mi však výrazne zlepšil spánok a mám viac energie. Prestali ma prenasledovať chute na sladké a schudol som 3 kilá. Naopak manželka, ktorá dlho nemohla pribrať, je konečne spokojná s postavou. Prestali ju trápiť kŕče, nadúvanie a hnačky. Aj ona sa zbavila chutí na sladké."

Mgr. Viera Čmelková, PhD.

softvérová inžinierka, Žilina, členka Mensa Slovensko

Už v prvom mesiaci užívania sa zmiernili moje problémy s úpornými zápchami. Ďalej sa mi zlepšila psychika, nepripúšťam si veci tak veľmi ako predtým a lepšie sa mi komunikuje s ľuďmi. Tiež som schudla na svoju ideálnu hmotnosť a prestalo mi chutiť sladké. Zmizla mi škvrna na pokožke, ktorá bola sledovaná kožnou lekárkou. Mám viac energie a začala som športovať, predtým som nevládala. Zatiaľ beriem probiotiká iProbio 4 mesiace a chystám sa pokračovať a plánujem objednať aj svojim rodičom. Samozrejme, upravila som si aj stravovanie. Som veľmi spokojná a odporúčam personalizované probiotiká iProbio všetkým svojím známym. Dovolím si povedať, že ste mi s týmito probiotikami zachránili snáď aj život.

Viera Birkusová

dôchodkyňa, Nesluša

"Po dvoch mesiacoch užívania probiotík sa cítim vynikajúco, prešla mi záha, nepreháňa ma, psychicky aj fyzicky sa cítim omnoho lepšie. Hlavne sa mi po kontrole konečne dali do normy onkologické markery, čo ma veľmi ukľudnilo."

Branislava Bátorová

majiteľka e-shopu www.bu-butik.sk a mamička na materskej, Žilina

"Tie probiotiká sú fakt mega...!!!! Ďakujem za ten výmysel:))) 

Bola som v 6.mesiaci tehotenstva, keď sa mi zhoršil zdravotný stav - mám diagnostikovanú ulceróznu pankolitídu od roku 2010. Nakoľko som cez tehotenstvo nechcela užívať kortikoidy ani iné lieky (v prvom tehotenstve som mala rovnaký problém a skončila som na imunosupresívach), rozhodla som sa pre probiotiká na mieru.

Odber vzorky prebehol v pohodlí domova, čo považujem jednu z najväčších výhod. Určíte si sami kedy je vhodná doba na odobratie vzorky a zavoláte si kuriéra. Všetko prebehlo max diskrétne. Za približne 3 týždne mi prišli probiotiká na mieru, okrem probiotík som mala v zásielke podrobne vypracované informácie o mojom črevnom mikrobióme - z čoho sa skladá, aké baktérie mám navyše, aké mi chýbajú, čo to môže spôsobovať a pod. Navyše som dostala aj odporúčaný výživový plán na mieru. Po troch týždňoch užívania sa mi upravila stolica, po mesiaci som už nemala žiadne problémy a nemám ich dodnes...neužívam žiadne lieky.

Priznám sa, nakoľko som bola tehotná, stravu som nejak nedodržiavala. Som necelé 2 týždne po pôrode a môj zdravotný stav sa nezhoršil, práve naopak. Probiotiká užívam stále a verím, že mi s diagnózou pomôžu. Určite ich plánujem užívať dlhodobo, investícia do vlastného zdravia sa vždy oplatí.  

iProbio odporúčam minimálne každému, kto je IBD pacientom."

Ing. Adriana Uríková

risk analyst manažér v IT sektore, Bratislava

"Niekoľko rokov ma trápili problémy s trávením. Mám diagnostikovaný syndróm dráždivého čreva a prejavoval sa mi rôzne. Niekedy som mala hnačky, inokedy zápchu. Keď ma trápil v práci stres, okamžite sa to ukázalo na trávení. Veľmi často ma trápilo nadúvanie, bolesti brucha, ťažoba na žalúdku, reflux, mala som pocit, že keď zjem hocičo, trávi mi to aj pol dňa.

Obrátila som sa na výživovú poradkyňu a s ňou sme spolu prestavili môj jedálniček, upravila som si životosprávu a od nej som sa dozvedela o personalizovaných probiotikách, ktoré mi odporučila ako pomoc pre moje problémy.

Po prvých troch mesiacoch iProbio kúry som si uvedomila, že mi je skvele, že moje trávenie funguje ako má. Prestalo nafukovanie, bolesti brucha, hnačky, únava, nič z predošlého života. Myslím, že veľkou pomocou pre personalizované probiotiká bola aj úprava stravy a pre moje podráždené črevo neexistuje momentálne lepšia kombinácia. Ďakujem!"

Stanislava Obžerová

obchodná zástupkyňa v Nestlé Slovensko, Žilina

"Pracujem ako obchodná zástupkyňa a som denne vystavená priamemu kontaktu s ľuďmi. Od jesene do jari som mávala opakujúce sa infekcie dýchacích ciest. Neustále som sa cítila chorá, oslabená, stále som kašľala a soplila. 

Po prvých dvoch mesiacoch som sa začala cítiť omnoho lepšie, ustúpila chronická únava a oslabenosť. Po ďalších dvoch mesiacoch užívania iProbio sa cítim zdravá, ustúpili aj sople a celkovo sa cítim oveľa lepšie."

Michaela Birkusová

výživová terapeutka, www.michaelabirkusova.sk Ochodnica

Od puberty som sa trápila s IBS (syndróm dráždivého čreva), ktorý mal obdobia, kedy mi nič nebolo a obdobia, kedy som mala neuveriteľné problémy s hnačkami, bolesťami, nafukovaním, zlým trávením, rôznymi intoleranciami, únavou a niekedy to zašlo až k psychickým ťažkostiam. Dlho som hľadala pomoc, no bezvýsledne. Po absolvovaní terapie s iProbio personalizovanými probiotikami, pri ktorej som upravila stravovanie v zmysle lowFODMAP, som pocítila úľavu už po mesiaci užívania probiotík a momentálne si žijem s mojím IBS v súhre, odstránili sa všetky ťažkosti a bola som schopná v strave vrátiť sa k skoro plnohodnotnému a výživnému systému stravovania len s maličkými obmedzeniami. Cítim sa zdravo, plná energie, zlepšil sa spánok a opäť mám dostatok energie na život, o akom som mnohokrát len snívala. Personalizované probiotiká odporúčam aj mnohým mojím klientom, kde vidím efekt častokrát po krátkom užívaní a pri správne nastavenom stravovaní, a tiež doplnkových výživových preparátoch, je efekt modulácie črevného mikrobiómu možné zachovať na veľmi dlho u mnohých klientov. Som rada, že personalizované probiotiká sú dostupné na našom trhu a verím, že pomôžu mnohým ľuďom dostať sa zo začarovaného kruhu ťažkostí a nekvalitného života.

REFERENCIE

Napísali o nás

Liečba postcovidového syndrómu
 • časopis LIEK
Liečba postcovidového syndrómu

Mnohí slovenskí aj zahraniční vedci a lekári potvrdili existenciu postcovidového syndrómu. Postihuje ľudí, ktorí prekonali COVID-19 a má u pacientov rôzne prejavy a priebeh. Spôsobuje zdravotné problémy pretrvávajúce viac ako 3 mesiace. Najnovšie štúdie preukázali, že jednou ...

celý článok
relácia EXPERIMENT - Ako cielene opraviť mikrobióm
 • RTVS
relácia EXPERIMENT - Ako cielene opraviť mikrobióm

Pomer ľudských buniek a baktérií je v našom tele približne 1:1. Niektoré z našich kolonizátorov nám zabezpečujú normálne trávenie a správny chod organizmu, no problém nastáva, keď je ich menej než baktérií, ktoré spôsobujú infekcie. Narušenie črevnej mikroflóry môže okrem...

celý článok
Zloženie črevnej mikroflóry ovplyvňuje procesy v celom organizme
 • Národný Portál Zdravia
Zloženie črevnej mikroflóry ovplyvňuje procesy v celom organizme

Rovnako ako DNA či odtlačok prsta je aj črevný mikrobióm jedinečný u každého človeka. Jeho zloženie zásadne ovplyvňuje naše zdravie a tráviace problémy. Odpovedá MUDr. Iveta Čierna, PhD., detská gastroenterologička v DFNsP a hlavná odborníčka MZ SR pre pediatrickú gastroentero..

celý článok
Ako ovplyvňujú choroby náš mikrobióm a ako náš mikrobióm ovplyvňuje naše choroby?
 • TVR - relácia Aréna
Ako ovplyvňujú choroby náš mikrobióm a ako náš mikrobióm ovplyvňuje naše choroby?

Ako ovplyvňujú choroby náš mikrobióm a ako náš mikrobióm ovplyvňuje naše choroby? Ako Covid-19, hygienické a protipandemické opatrenia ovplyvnili naše mikrobióby? Ako Covid-19 mení náš mikrobióm, vplýva na mozog a celé naše telo? Koľko toho už vieme o génoch našich črevných...

celý článok
Az egészséges bélflóra szerepe a betegségmegelőzésben
 • ÚJ SZÓ
Az egészséges bélflóra szerepe a betegségmegelőzésben

Egészségünk és valószínűleg viselkedésünk, sőt hangulatunk nemcsak attól függ, hogyan élünk, hanem attól is, kit „látunk vendégül”, milyen baktériumok vannak bélrendszerünkben.

celý článok
Črevná mikroflóra ovplyvňuje procesy v celom organizme
 • Púchovské Noviny
Črevná mikroflóra ovplyvňuje procesy v celom organizme

„Personalizované probiotiká sú významným krokom k personalizovanej medicíne, ktorá rešpektuje individuálne špecifiká každého človeka a preto je medicínou budúcnosti. Teším sa, že získané poznatky z výskumu dokážeme využiť pri vývoji metód personalizovanej medicíny. Ďalší výskum..

celý článok
Hľadanie rovnováhy
 • SME ženy
Hľadanie rovnováhy

Mikrobióm ovplyvňuje všetky povrchy pokryté epitelom, takže máme kožný mikrobióm, ústny mikrobióm, veľmi dôležitý je mikrobióm v našich dýchacích cestách, existuje mikrobióm urogenitálneho traktu a ženy majú aj vaginálny mikrobióm. Každý je tvorený určitými typmi mikroorganizmov

celý článok
Neuveriteľné črevné baktérie. Viete čo všetko ovplyvňujú?
 • Moje Zdravie
Neuveriteľné črevné baktérie. Viete čo všetko ovplyvňujú?

Jedinečnosť mikrobiómu si vyžaduje individuálny prístup. Slovenskí vedci, ktorí skúmajú možnosti cielenej úpravy črevného mikrobiómu pre podporu liečbu nielen tráviacich ťažkostí, ale aj iných chronických chorôb pracujú na nových metódach personalizovanej medicíny. Na základe dl

celý článok
Úvod do Univerzity mikrobiómu pre lekárov
 • Revue medicíny
Úvod do Univerzity mikrobiómu pre lekárov

Súčasné poznatky poukazujú na mimoriadne významnú úlohu črevného mikrobiómu pri podpore nášho zdravia, v prevencii chorôb, ale aj v procese vzniku a rozvoja chorôb. Črevná mikrobiota sa podieľa na regulácii mnohých fyziologických funkcií organizmu človeka, predovšetkým nášho ...

celý článok
Prevencia a liečba chronických chorôb? Opravte si váš ČREVNÝ MIKROBIÓM!
 • Báječná ŽENA
Prevencia a liečba chronických chorôb? Opravte si váš ČREVNÝ MIKROBIÓM!

Smrť väčšiny z nás súvisí s cukrovkou, srdcovocievnymi chorobami, chorobami tráviaceho traktu či rakovinou. Chronické choroby majú multifaktoriálnu etiológiu, to znamená, že ich spôsobujú viaceré faktory. Z faktorov ktoré nevieme ovplyvniť nás najviac ohrozuje genetická ...

celý článok
The Powerlogy Podcast: Ako probiotiká budujú imunitu?
 • powerlogy.com
The Powerlogy Podcast: Ako probiotiká budujú imunitu?

TÉMA: Personalizované probiotiká ako cesta k silnej imunite a pevnému zdraviu. Črevný mikrobióm zásadne ovplyvňuje zdravie každého z nás. Jeho stav sa podieľa na riadení väčšiny funkcií organizmu, vrátane metabolizmu živín, trávenia, imunity a ďalších. Traja Slováci, medzi kt...

celý článok
Odborníci na probiotiká: V čreve sídli imunita aj dobrá nálada
 • Dobré zdravie - PRAVDA
Odborníci na probiotiká: V čreve sídli imunita aj dobrá nálada

Vedecký rozmer priniesol Dr. Alojz Bomba, medzinárodne uznávaný odborník na probiotiká s viac ako 35-ročnými skúsenosťami na poli výskumu črevného mikrobiómu. Zhovárame sa so zakladateľmi vedeckého startupu Dr. Alojzom Bombom, jeho synom Norbertom Bombom a Martinom Harantom.

celý článok
Črevá produkujú 80% hormónu dobrej nálady
 • PRAVDA
Črevá produkujú 80% hormónu dobrej nálady

O črevnom mikrobióme sa hovorí čoraz viac. Ujasnime si najprv termíny: Aký je rozdiel medzi mikrobiómom a mikrobiotou? Alojz Bomba: Mikrobióm je súhrn génov všetkých mikroorganizmov, ktoré osídľujú naše telo – baktérií, vírusov, kvasiniek, húb, plesní. Mikrobiota je súhrn ...

celý článok
Keď je črevný mikrobióm narušený
 • SLOVENKA - Zdravie rodiny
Keď je črevný mikrobióm narušený

Naši predkovia prijali denne 100 - 150 gramov vlákniny, my už iba 10 - 15 gramov. Vláknina a prebiotiká sú potravou prospešných baktérií. Do jedálnička musíme zaradiť aj potraviny s omega-3 mastnými kyselinami. V našich výskumoch sme preukázali, že omega-3 mast

celý článok
Unikátny objav slovenských vedcov! Pýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma o personalizovaných probiotikách
 • Facebook
Unikátny objav slovenských vedcov! Pýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma o personalizovaných probiotikách

Unikátny objav slovenských vedcov! Pýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma o personalizovaných probiotikách odborníka, ktorý bude online v stredu 24. marca 2021 od 11:00-12:00.

celý článok
MVDr. Alojz Bomba, DrSc. bude online: Pýtajte sa na všetko o personalizovaných probiotikách
 • TOPKY.SK
MVDr. Alojz Bomba, DrSc. bude online: Pýtajte sa na všetko o personalizovaných probiotikách

MVDr. Alojz Bomba, DrSc. je spoluzakladateľom laboratória gnotobiológie, jediného pracoviska svojho druhu na Slovensku. Od roku 2006 do roku 2020 bol prednostom Ústavu experimentálnej medicíny na Lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Viedol kolektív...

celý článok
MVDr. Alojz Bomba, DrSc. bol online: PERSONALIZOVANÉ probiotiká sú vhodné aj pre ľudí s CELIAKIOU
 • Vyšetrenie.sk
MVDr. Alojz Bomba, DrSc. bol online: PERSONALIZOVANÉ probiotiká sú vhodné aj pre ľudí s CELIAKIOU

11:01 - otázka od: Katarína Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či by personalizované probiotiká mohli pomôcť aj pri dlhodobom probléme ako je malnutrácia bez známeho pôvodu? Narušenie rozmanitosti, zloženia a funkčnosti črevnej mikrobioty (črevná dysbióza) sprevádza...

celý článok
Veľký OBJAV Slovákov: Preč s DLHOTRVAJÚCIMI zdravotnými problémami vďaka probiotikám na MIERU!
 • Vyšetrenie.sk
Veľký OBJAV Slovákov: Preč s DLHOTRVAJÚCIMI zdravotnými problémami vďaka probiotikám na MIERU!

Rešpektuje špecifiká každého človeka Vedci potvrdili, že stav mikrobiómu sa podieľa na riadení väčšiny funkcií organizmu, vrátane metabolizmu živín, trávenia, imunity, ale aj činnosti mozgu a stavu psychiky. Prvou dostupnou prelomovou technológiou dokážu vyrobiť pre každého ...

celý článok
Slovenskí vedci vyvinuli probiotiká, ktorými pomáhajú pri liečbe chronických chorôb
 • BeautyPoint
Slovenskí vedci vyvinuli probiotiká, ktorými pomáhajú pri liečbe chronických chorôb

Pacient vyplní online zdravotný dotazník, kde uvedie svoje zdravotné ťažkosti a diagnózy. Výsledky analýzy a získané dáta vedci vyhodnotia a na ich základe laboranti ručne pripravia personalizované probiotiká. Kombinujú ich z viac ako 100 rôznych probiotických kmeňov baktérií a..

celý článok
Slovenský vedecký startup pomáha pri liečbe chronických chorôb a tráviacich tažkostí
 • Len pre zdravie
Slovenský vedecký startup pomáha pri liečbe chronických chorôb a tráviacich tažkostí

„Personalizované probiotiká sú významným krokom k personalizovanej medicíne, ktorá rešpektuje individuálne špecifiká každého človeka a preto je medicínou budúcnosti. Teším sa, že získané poznatky z výskumu dokážeme využiť pri vývoji metód personalizovanej medicíny. Ďalší výskum..

celý článok
Slováci vyrábajú probiotiká „na mieru“
 • URBANFIT
Slováci vyrábajú probiotiká „na mieru“

Črevný mikrobióm je jdinečný pre každého človeka rovnako ako DNA alebo odtlačok prsta a vyžaduje si osobitný prístup. Očakávame, že v blízkej budúcnosti prinesie výskum troch Slovákov MVDr. Alojz Bomba, DrSc., Ing. Norbert Bomba a Martin Haranta,PGD TM zo slovenského vedeckého...

celý článok
Slovenský vedecký startup pomáha pri liečbe chronických chorôb a tráviacich tažkostí
 • NU Life
Slovenský vedecký startup pomáha pri liečbe chronických chorôb a tráviacich tažkostí

Vedci potvrdili, že stav mikrobiómu sa podieľa na riadení väčšiny funkcií organizmu, vrátane metabolizmu živín, trávenia, imunity, ale aj činnosti mozgu a stavu psychiky. Prvou dostupnou prelomovou technológiou dokážu vyrobiť pre človeka jeho vlastné personalizované probiotiká...

celý článok
Veľký úspech slovenských vedcov! Vyvinuli probiotiká
 • TOPKY.SK
Veľký úspech slovenských vedcov! Vyvinuli probiotiká "na mieru": Je to medicína budúcnosti

Pri príprave personalizovaných probiotík vedci analyzujú stolicu. Z rozboru stanovia zloženie črevných baktérií a identifikujú nedostatky mikrobiómu. Pacient vyplní online zdravotný dotazník, kde uvedie svoje zdravotné ťažkosti a diagnózy. Výsledky analýzy a získané dáta...

celý článok
Slovenskí vedci vyvinuli personalizované probiotiká
 • Život Prešova
Slovenskí vedci vyvinuli personalizované probiotiká

Bratislava 22. februára (TASR) - Slovenskí vedci Alojz Bomba, Norbert Bomba a Martin Haranta napredujú v skúmaní cielenej úpravy črevného mikrobiómu, ktorý zásadne ovplyvňuje zdravie a liečbu pacientov. Na základe analýzy DNA baktérií v stolici a popísaných diagnóz pacienta zosta

celý článok
Veľký úspech slovenských vedcov: Vyvinuli lieky, ktoré sa prispôsobia pacientovi
 • DOBRÉ NOVINY
Veľký úspech slovenských vedcov: Vyvinuli lieky, ktoré sa prispôsobia pacientovi

Pri príprave kombinujú z viac ako 100 rôznych probiotických kmeňov baktérií a mikroorganizmov z vlastnej biobanky. Následná kúra upraví mikrobióm do zdravého, rovnovážneho stavu. Správne fungujúci mikrobióm účinne podporí liečbu chorôb, činnosť imunitného systému a celkové zdravi

celý článok
Vyvinuli osobné probiotiká
 • PLUS 1 DEŇ
Vyvinuli osobné probiotiká

Na základe analýzy DNA baktérií v stolici a popísaných diagnóz pacienta zostavujú personalizované probiotiká. Pomáhajú tak liečiť dlhotrvajúce zdravotné a tráviace problémy, informuje TASR.

celý článok
Probiotiká šité na mieru v boji s tráviacimi ťažkosťami a chronickými chorobami
 • ZDRAVIE.PLUSKA.SK
Probiotiká šité na mieru v boji s tráviacimi ťažkosťami a chronickými chorobami

Pri príprave personalizovaných probiotík vedci analyzujú stolicu. Z rozboru stanovia zloženie črevných baktérií a identifikujú nedostatky mikrobiómu. Pacient vyplní on-line zdravotný dotazník, kde uvedie svoje zdravotné ťažkosti a diagnózy.Výsledky analýzy a získané dáta vedci...

celý článok
Slovenskí vedci napredujú v skúmaní cielenej úpravy črevného mikrobiómu, ktorý zásadne ovplyvňuje zdravie a liečbu pacientov.
 • BLESKOVKY.SK
Slovenskí vedci napredujú v skúmaní cielenej úpravy črevného mikrobiómu, ktorý zásadne ovplyvňuje zdravie a liečbu pacientov.

Na základe analýzy DNA baktérií v stolici a popísaných diagnóz pacienta zostavujú personalizované probiotiká. Pomáhajú tak liečiť dlhotrvajúce zdravotné a tráviace problémy. (tasr)

celý článok
Slovenskí vedci vám pripravia probiotiká na mieru
 • eREPORT
Slovenskí vedci vám pripravia probiotiká na mieru

Probitiká „na mieru“ môžu lekári aj bežní ľudia efektívne využívať nielen v prevencii, ale hlavne v podpornej liečbe väčšiny chronických chorôb. Intenzívny výskum a pochopenie črevného mikrobiómu sa dostali do bodu, keď už dokážu vytvárať reálne terapeutické postupy.

celý článok
Probiotiká šité na MIERU: Slovenskí vedci ich zostavujú analýzou DNA baktérií v stolici
 • DNES 24
Probiotiká šité na MIERU: Slovenskí vedci ich zostavujú analýzou DNA baktérií v stolici

„Personalizované probiotiká sú významným krokom k personalizovanej medicíne, ktorá rešpektuje individuálne špecifiká každého človeka, a preto je medicínou budúcnosti. Teším sa, že získané poznatky z výskumu dokážeme využiť pri vývoji metód personalizovanej medicíny. Ďalší výskum

celý článok
Významný úspech slovenských vedcov: Vyvinuli personalizované probiotiká
 • ČAS.SK
Významný úspech slovenských vedcov: Vyvinuli personalizované probiotiká

Na základe analýzy DNA baktérií v stolici a popísaných diagnóz pacienta zostavujú personalizované probiotiká. Pomáhajú tak liečiť dlhotrvajúce zdravotné a tráviace problémy.

celý článok
Slovenskí vedci skúmajú črevný mikrobióm
 • PRIMAR.SME.SK
Slovenskí vedci skúmajú črevný mikrobióm

Slovenskí vedci Alojz Bomba, Norbert Bomba a Martin Haranta napredujú v skúmaní cielenej úpravy črevného mikrobiómu, ktorý zásadne ovplyvňuje zdravie a liečbu pacientov.

celý článok
Slovenskí vedci vyvinuli personalizované probiotiká
 • TERAZ.SK
Slovenskí vedci vyvinuli personalizované probiotiká

Probiotiká „na mieru“ môžu lekári aj bežní ľudia efektívne využívať nielen v prevencii, ale hlavne v podpornej liečbe väčšiny chronických chorôb.

celý článok
PerBiotiX s.r.o.

Litovelská 670/27, 02401, Kysucké Nové Mesto

Napíšte nám

[email protected]

Zavolajte nám

+421 904 488 822