REFERENCIE

Povedali o nás

Viera Birkusová

dôchodkyňa, Nesluša

"Po dvoch mesiacoch užívania probiotík sa cítim vynikajúco, prešla mi záha, nepreháňa ma, psychicky aj fyzicky sa cítim omnoho lepšie. Hlavne sa mi po kontrole konečne dali do normy onkologické markery, čo ma veľmi ukľudnilo."

MUDr. Milan Pupík

pediater, Kysucké Nové Mesto

"Nástup účinku v prvom mesiaci bol pomerne búrlivý u mňa aj u manželky. Už v druhom mesiaci sa mi však výrazne zlepšil spánok a mám viac energie. Prestali ma prenasledovať chute na sladké a schudol som 3 kilá. Naopak manželka, ktorá dlho nemohla pribrať, je konečne spokojná s postavou. Prestali ju trápiť kŕče, nadúvanie a hnačky. Aj ona sa zbavila chutí na sladké."

Branislava Bátorová

majiteľka e-shopu www.bu-butik.sk a mamička na materskej, Žilina

"Tie probiotiká sú fakt mega...!!!! Ďakujem za ten výmysel:))) 

Bola som v 6.mesiaci tehotenstva, keď sa mi zhoršil zdravotný stav - mám diagnostikovanú ulceróznu pankolitídu od roku 2010. Nakoľko som cez tehotenstvo nechcela užívať kortikoidy ani iné lieky (v prvom tehotenstve som mala rovnaký problém a skončila som na imunosupresívach), rozhodla som sa pre probiotiká na mieru.

Odber vzorky prebehol v pohodlí domova, čo považujem jednu z najväčších výhod. Určíte si sami kedy je vhodná doba na odobratie vzorky a zavoláte si kuriéra. Všetko prebehlo max diskrétne. Za približne 3 týždne mi prišli probiotiká na mieru, okrem probiotík som mala v zásielke podrobne vypracované informácie o mojom črevnom mikrobióme - z čoho sa skladá, aké baktérie mám navyše, aké mi chýbajú, čo to môže spôsobovať a pod. Navyše som dostala aj odporúčaný výživový plán na mieru. Po troch týždňoch užívania sa mi upravila stolica, po mesiaci som už nemala žiadne problémy a nemám ich dodnes...neužívam žiadne lieky.

Priznám sa, nakoľko som bola tehotná, stravu som nejak nedodržiavala. Som necelé 2 týždne po pôrode a môj zdravotný stav sa nezhoršil, práve naopak. Probiotiká užívam stále a verím, že mi s diagnózou pomôžu. Určite ich plánujem užívať dlhodobo, investícia do vlastného zdravia sa vždy oplatí.  

iProbio odporúčam minimálne každému, kto je IBD pacientom."

Ing. Adriana Uríková

risk analyst manažér v IT sektore, Bratislava

"Niekoľko rokov ma trápili problémy s trávením. Mám diagnostikovaný syndróm dráždivého čreva a prejavoval sa mi rôzne. Niekedy som mala hnačky, inokedy zápchu. Keď ma trápil v práci stres, okamžite sa to ukázalo na trávení. Veľmi často ma trápilo nadúvanie, bolesti brucha, ťažoba na žalúdku, reflux, mala som pocit, že keď zjem hocičo, trávi mi to aj pol dňa.

Obrátila som sa na výživovú poradkyňu a s ňou sme spolu prestavili môj jedálniček, upravila som si životosprávu a od nej som sa dozvedela o personalizovaných probiotikách, ktoré mi odporučila ako pomoc pre moje problémy.

Po prvých troch mesiacoch iProbio kúry som si uvedomila, že mi je skvele, že moje trávenie funguje ako má. Prestalo nafukovanie, bolesti brucha, hnačky, únava, nič z predošlého života. Myslím, že veľkou pomocou pre personalizované probiotiká bola aj úprava stravy a pre moje podráždené črevo neexistuje momentálne lepšia kombinácia. Ďakujem!"

Stanislava Obžerová

obchodná zástupkyňa v Nestlé Slovensko, Žilina

"Pracujem ako obchodná zástupkyňa a som denne vystavená priamemu kontaktu s ľuďmi. Od jesene do jari som mávala opakujúce sa infekcie dýchacích ciest. Neustále som sa cítila chorá, oslabená, stále som kašľala a soplila. 

Po prvých dvoch mesiacoch som sa začala cítiť omnoho lepšie, ustúpila chronická únava a oslabenosť. Po ďalších dvoch mesiacoch užívania iProbio sa cítim zdravá, ustúpili aj sople a môj život začína naberať na intenzite."

REFERENCIE

Vystúpenia v médiách

Veľký úspech slovenských vedcov: Vyvinuli lieky, ktoré sa prispôsobia pacientovi
  • DOBRÉ NOVINY
Veľký úspech slovenských vedcov: Vyvinuli lieky, ktoré sa prispôsobia pacientovi

Pri príprave kombinujú z viac ako 100 rôznych probiotických kmeňov baktérií a mikroorganizmov z vlastnej biobanky. Následná kúra upraví mikrobióm do zdravého, rovnovážneho stavu. Správne fungujúci mikrobióm účinne podporí liečbu chorôb, činnosť imunitného systému a celkové zdravi

celý článok
Vyvinuli osobné probiotiká
  • PLUS 1 DEŇ
Vyvinuli osobné probiotiká

Na základe analýzy DNA baktérií v stolici a popísaných diagnóz pacienta zostavujú personalizované probiotiká. Pomáhajú tak liečiť dlhotrvajúce zdravotné a tráviace problémy, informuje TASR.

celý článok
Probiotiká šité na mieru v boji s tráviacimi ťažkosťami a chronickými chorobami
  • ZDRAVIE.PLUSKA.SK
Probiotiká šité na mieru v boji s tráviacimi ťažkosťami a chronickými chorobami

Pri príprave personalizovaných probiotík vedci analyzujú stolicu. Z rozboru stanovia zloženie črevných baktérií a identifikujú nedostatky mikrobiómu. Pacient vyplní on-line zdravotný dotazník, kde uvedie svoje zdravotné ťažkosti a diagnózy.Výsledky analýzy a získané dáta vedci...

celý článok
Slovenskí vedci napredujú v skúmaní cielenej úpravy črevného mikrobiómu, ktorý zásadne ovplyvňuje zdravie a liečbu pacientov.
  • BLESKOVKY.SK
Slovenskí vedci napredujú v skúmaní cielenej úpravy črevného mikrobiómu, ktorý zásadne ovplyvňuje zdravie a liečbu pacientov.

Na základe analýzy DNA baktérií v stolici a popísaných diagnóz pacienta zostavujú personalizované probiotiká. Pomáhajú tak liečiť dlhotrvajúce zdravotné a tráviace problémy. (tasr)

celý článok
Slovenskí vedci vám pripravia probiotiká na mieru
  • eREPORT
Slovenskí vedci vám pripravia probiotiká na mieru

Probitiká „na mieru“ môžu lekári aj bežní ľudia efektívne využívať nielen v prevencii, ale hlavne v podpornej liečbe väčšiny chronických chorôb. Intenzívny výskum a pochopenie črevného mikrobiómu sa dostali do bodu, keď už dokážu vytvárať reálne terapeutické postupy.

celý článok
Probiotiká šité na MIERU: Slovenskí vedci ich zostavujú analýzou DNA baktérií v stolici
  • DNES 24
Probiotiká šité na MIERU: Slovenskí vedci ich zostavujú analýzou DNA baktérií v stolici

„Personalizované probiotiká sú významným krokom k personalizovanej medicíne, ktorá rešpektuje individuálne špecifiká každého človeka, a preto je medicínou budúcnosti. Teším sa, že získané poznatky z výskumu dokážeme využiť pri vývoji metód personalizovanej medicíny. Ďalší výskum

celý článok
Významný úspech slovenských vedcov: Vyvinuli personalizované probiotiká
  • ČAS.SK
Významný úspech slovenských vedcov: Vyvinuli personalizované probiotiká

Na základe analýzy DNA baktérií v stolici a popísaných diagnóz pacienta zostavujú personalizované probiotiká. Pomáhajú tak liečiť dlhotrvajúce zdravotné a tráviace problémy.

celý článok
Slovenskí vedci skúmajú črevný mikrobióm
  • PRIMAR.SME.SK
Slovenskí vedci skúmajú črevný mikrobióm

Slovenskí vedci Alojz Bomba, Norbert Bomba a Martin Haranta napredujú v skúmaní cielenej úpravy črevného mikrobiómu, ktorý zásadne ovplyvňuje zdravie a liečbu pacientov.

celý článok
Slovenskí vedci vyvinuli personalizované probiotiká
  • TERAZ.SK
Slovenskí vedci vyvinuli personalizované probiotiká

Probiotiká „na mieru“ môžu lekári aj bežní ľudia efektívne využívať nielen v prevencii, ale hlavne v podpornej liečbe väčšiny chronických chorôb.

celý článok
PerBiotiX s.r.o.

Litovelská 670/27, 02401, Kysucké Nové Mesto

Napíšte nám

info@iprobio.sk

Zavolajte nám

+421 904 488 822