iProbio

iProbio už aj na splátky

Za Personalizované probiotiká a ďalšie produkty  nemusíte zaplatiť celú sumu ihneď. 

Ahoj splátky teraz zaplatia za vás. Stačí ak pri objednávaní kliknete na modré tlačidlo

AHOJ KALKULAČKA

6-mesačná kúra iProbio

Vaša osobná polročná probiotická kúra iProbio

Na základe jedinečnej DNA analýzy vzorky vašej stolice zostavíme a zašleme vám report o stave vášho mikrobiómu. Zistíte tak jeho výkonnosť a vplyv na vaše zdravie.

Personalizované probiotikum vám vyrobíme na mieru na základe výsledku vašej DNA analýzy mikrobiómu, zhodnotení vášho zdravotného dotazníka pre uzdravenie práve vášho mikrobiómu

Probiotiká dávkujeme do enterosolventných kapsulí, ktoré sa rozpúšťajú až v črevách. Takto ich dosteneme tam kam potrebujete.

Špeciálne alumíniové dózy s desikantným(odvlhčovacím) uzáverom vám zabezpečia čerstvosť a maximálnu účinnosť probiotík počas celej kúry.

Vyrobíme a pošleme vám dávku na 6 mesiavcov a k tomu vám pre výživu vašich baktérií pribalíme prebiotickú rozpustnú vlákninu. Tiež v dávke na 6 mesiacov. 

Probiotiká vám doručí náš kuriér zachladené v špeciálnom termo-obale, ktorý môžete využívať na uchovanie účinnosti vašich probiotík pri vašich cestách.

€720,00

Doplnková terapia

Po skončení polročnej probiotickej terapie vám doporučujeme pokračovat v starostlivosti o váš mikrobióm a črevný epitel(výstelku) s prebiotickou vlákninou Optimal Prebio v kombinácii s kyselinou maslovou Optimal Butyrate.

Optimal Prebio

Optimal Prebio je prebiotický kokteil vyrobený z koncentrovanej rozpustnej rastlinnej vlákniny inulínu a pšeničnej rezistentnej vlákniny na báze dextrínov bez lepku. Vyznačuje sa vysokým obsahom vlákniny

Optimal Butyrate

Optimal Butyrate je doplnok stravy vo forme toboliek s čistou optimalizovanou formou butyrátu v enterosolventnej úprave. Butyrát predstavuje elementárnu krátkoreťazcovú mastnú kyselinu (SCFA).

Personalizovaný stravovací plán

Personalizovaný stravovací plán vám, na 50-200 stranách určených len pre vás, pomôže udržať účinok vašej probiotickej kúry iProbio natrvalo. Vytvoríme vám ho osobitne podľa vašich potrieb. Pri jeho príprave spolupracujeme  s výživovými odborníkmi, lekármi, nutričnými poradcami a špecialistami na ochorenia tráviaceho traktu.

Stav vášho črevného mikrobiómu odráža z veľkej časti váš životný štýl, ktorého neoddeliteľnou súčasťou je jedlo. Personalizovaný stravovací plán vám zlepší vaše stravovanie a tým predĺži a zlepší efekt vašej probiotickej kúry. Váš plán s vami skonzultuje a vypracuje náš výživový poradca.

€99,00

Pýtajte sa!

a získajte viac informácií pre vaše zdravšie črevá

V personalizovaných probiotikách – iProbio chápeme, že v prípade takto netradičného produktu máte aj ďalšie otázky. Preto nám neváhajte zavolať alebo napísať email.

Mate otázky ?Volajte medzi 09:00 - 15:00 na:

+421 918 707 371
+421 917 858 838

info@iprobio.sk