Polročná probiotická kúra iProbio®


Na základe jedinečnej DNA analýzy vzorky vašej stolice zostavíme a zašleme vám report o stave vášho mikrobiómu. Zistíte tak jeho výkonnosť a vplyv na vaše zdravie.

Personalizované probiotikum vám vyrobíme na mieru na základe výsledku vašej DNA analýzy mikrobiómu, zhodnotení vášho zdravotného dotazníka pre uzdravenie práve vášho mikrobiómu

Probiotiká dávkujeme do enterosolventných kapsulí, ktoré sa rozpúšťajú až v črevách. Takto ich dosteneme tam kam potrebujete.

Špeciálne alumíniové dózy s desikantným(odvlhčovacím) uzáverom vám zabezpečia čerstvosť a maximálnu účinnosť probiotík počas celej kúry.

Vyrobíme a pošleme vám dávku na 6 mesiavcov a k tomu vám pre výživu vašich baktérií pribalíme prebiotickú rozpustnú vlákninu. Tiež v dávke na 6 mesiacov. 

Probiotiká vám doručí náš kuriér zachladené v špeciálnom termo-obale, ktorý môžete využívať na uchovanie účinnosti vašich probiotík pri vašich cestách.

3,95€ za deň

Personalizovaný stravovací plán


Stav Vášho črevného mikrobiómu odráža z veľkej časti Váš životný štýl, ktorého neoddeliteľnou súčasťou je jedlo. Personalizovaný stravovací plán Vám zlepší Vaše stravovanie a tým predĺži a zlepší efekt Vašej probiotickej kúry. Váš plán s Vami skonzultuje a vypracuje náš certifikovaný výživový poradca.

Personalizovaný stravovací plán vám, na 50-200 stranách určených len pre Vás, pomôže udržať účinok Vašej probiotickej kúry iProbio natrvalo. Vytvoríme Vám ho osobitne podľa Vašich potrieb. Pri jeho príprave spolupracujeme  s výživovými odborníkmi, lekármi, nutričnými poradcami a špecialistami na ochorenia tráviaceho traktu.

 

PerBiotiX s.r.o.

Litovelská 670/27, 02401, Kysucké Nové Mesto

Napíšte nám

info@iprobio.sk

Zavolajte nám

+421 904 488 822