iProbio

Polročná probiotická kúra iProbio

Skladá sa z molekulárnej biologickej analýzy ľudského mikrobiómu a ručnej výroby individuálneho probiotického preparátu.

Na základe analýzy vzorky vašej stolice zostavíme report o stave vášho mikrobiómu a s výsledkom vás oboznámime na vašom webovom účte. Individuálne probiotikum vyrobíme na mieru vzhľadom k výsledkom vašej analýzy a v súlade s potrebami vášho mikrobiómu. Probiotikum uložené v enterosolventnej kapsuli, v špeciálnej alumíniovej dóze, vám pošleme v množstve vhodnom k 6 mesačnej kúre.

€720,00

Doplnková terapia

Po skončení polročnej probiotickej terapie vám doporučujeme pokračovat v starostlivosti o váš mikrobióm a črevný epitel(výstelku) s prebiotickou vlákninou Optimal Prebio v kombinácii s kyselinou maslovou Optimal Butyrate.

Optimal Prebio

Optimal Prebio je prebiotický kokteil vyrobený z koncentrovanej rozpustnej rastlinnej vlákniny inulínu a pšeničnej rezistentnej vlákniny na báze dextrínov bez lepku. Vyznačuje sa vysokým obsahom vlákniny

€11,00

Optimal Butyrate

Optimal Butyrate je doplnok stravy vo forme toboliek s čistou optimalizovanou formou butyrátu v enterosolventnej úprave. Butyrát predstavuje elementárnu krátkoreťazcovú mastnú kyselinu (SCFA).

€15,00

Pýtajte sa!

Viac informácií pre vaše zdravšie črevá

V personalizovaných probiotikách – iProbio chápeme, že v prípade takto netradičného produktu sú na mieste ďalšie otázky. Preto nám neváhajte zavolať alebo napísať email.

+421 917 858 838

chcem@iprobio.sk