Polročná probiotická kúra iProbio®


V rámci kúry vám na základe jedinečnej analýzy vzorky vašej stolice a analýzy zdravotného dotazníka zostavíme a zašleme report o stave vášho mikrobiómu.

Dávku personalizovaných probiotík na 6 mesiacov vám vyrobíme na mieru. Pre lepšiu výživu vašich črevných baktérií vám pribalíme aj prebiotickú rozpustnú vlákninu. Tiež v dávke na 6 mesiacov. 

Kompletnú zásielku probiotík, prebiotík a analýzy vám doručí náš kuriér. Probiotiká budú zachladené v špeciálnom termo-obale. Cena za analýzu mikrobiómu a 6 mesačnú kúru je 720 €

4 € na deň

Personalizovaný stravovací plán


Stav Vášho črevného mikrobiómu odráža z veľkej časti Váš životný štýl, ktorého neoddeliteľnou súčasťou je jedlo. Personalizovaný stravovací plán Vám zlepší Vaše stravovanie a tým predĺži a zlepší efekt Vašej probiotickej kúry. Váš plán s Vami skonzultuje a vypracuje náš certifikovaný výživový poradca.

Personalizovaný stravovací plán vám, na 50-200 stranách určených len pre Vás, pomôže udržať účinok Vašej probiotickej kúry iProbio natrvalo. Vytvoríme Vám ho osobitne podľa Vašich potrieb. Pri jeho príprave spolupracujeme  s výživovými odborníkmi, lekármi, nutričnými poradcami a špecialistami na ochorenia tráviaceho traktu.

 

iPrebio
iPrebio

Prebiotická vláknina je potravou pre probiotické baktérie, napomáha ich množeniu a pomáha predchádzať zápche. Aj probiotiká potrebujú svoju potravu!

iButyrát
iButyrát

Vedeli ste, že butyrát, čo je metabolit produkovaný v čreve určitými probiotickými baktériami, zaisťuje dobrú funkciu čriev, mozgu, kože, imunitného systému a má aj antikarcinogénne účinky?

 

PerBiotiX s.r.o.

Litovelská 670/27, 02401, Kysucké Nové Mesto

Napíšte nám

[email protected]

Zavolajte nám

+421 904 488 822